Villa Libuše - ubytování v soukromí

Doprava

 

Od stanice metra Bořislavka do Vily Libuše metrobusem č. 131:

Od eskalátoru půjdete doleva směr Evropská ulice, pak na konec vestibulu doleva po schodech východem směr Hanspaulka (můžete použít i výtah vedle schodů a pak jít hned doleva). Potom budete pokračovat pár kroků doprava kolem pojišťovny Uniqa a hned vlevo za rohem u budovy této pojišťovny v ulici Horoměřická najdete zastávku metrobusu č. 131.

Vystoupíte na 3. zastávce – Dyrinka (po 5-ti min.), přejdete přechod pro chodce u zastávky a půjdete vlevo pár metrů k zastávce metrobusu č. 131 směr Bořislavka. Pak hned odbočíte vpravo a budete pokračovat krátkou ulicí Berkovská, na kterou navazuje Soborská. Minete tenisový klub a naproti dětskému hřišti uvidíte naši vilu pod číslem 32 (cca 3 min. chůze od m.131).

 

Od stanice metra Bořislavka do centra:

Na Pražský hrad pojedete 3 stanice metrem a vystoupíte na Malostranské (6 min.), od eskalatoru projdete vpravo malou zahradou a půjdete po Starých zámeckých schodech na nejvýznamnější český hrad. Z hradu můžete jít přes Nerudovu ulici, která je lemována historickými barokními domy na Malostranské náměstí plné pamětihodností, na Karlův most.
Na nejstarší pražský most se rychle dostanete také od metra A Staroměstská, kam dojedete za 7 min.
Na Václavském náměstí – v pražském kulturním a obchodním centru budete za 9 min.

 

Z Hlavního nádraží na Bořislavku:

Pojedete ze stanice metra C Hlavní nádraží (červenou linkou) do stanice Muzeum. Pak přestoupíte na linku A (zelenou) a pojedete do stanice Bořislavka. Cesta trvá cca 17 min.

 

Z Letiště Václava Havla Praha na Bořislavku:

Z letiště pojedete autobusem č. 119, vystoupíte na konečné zastávce Nádraží Veleslavín, přestoupíte na jakoukoliv tramvaj (č. 2, 20, 26) směr Dejvická a cca za 20 min. budete na zastávce Bořislavka.

 

Z autobusového nádraží Florenc na Bořislavku:

Pojedete linkou metra C (červenou) do stanice Muzeum, kde přestoupíte na linku metra A (zelenou) a pojedete do stanice Bořislavka. Cesta trvá cca 18 min.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat